Wesele – od czego zacząć?

Zaręczyliście się? Wyznaczyliście datę ślubu? Wybraliście kościół? Teraz przed wami poszukiwanie odpowiedniego miejsca na wesele.
Musicie zastanowić się czego oczekujecie? Czy ma być to dom weselny, elegancka restauracją z salą weselną?
Samo planowanie wesela Poznań i poszukiwania sali należy rozpocząć odpowiednio wcześniej, bo wiele miejsc ma rezerwację nawet na dwa lata do przodu.
Jednym z głównych warunków, jakie powinna spełniać sala weselna jest pomieszczenie odpowiedniej liczby gości, którzy zaszczycą Was swoją obecnością podczas tego ważnego dnia.
Kolejnym ważną rzeczą jest ustalenie w jakim stylu ma być urządzone wesele? Czy klasycznie i eleganckie, czy raczej zabawa do białego rana. Należy także sprawdzić jakie są możliwości rozstawienia stołów, czy znajdzie się miejsce na zespół muzyczny lub kącik dla dzieci, o ile takie rzeczy planujecie.
Lubicie tańczyć? Potrzebne wam miejsce do tego przeznaczone. Sprawdźcie czy lokal zapewnia wam obsługę kelnerską, czy jest ona wliczona w cenę, czy należy osobno to opłacić.
Bardzo ważnym elementem są także propozycje menu, które oferuje Wam lokal, czy są w stanie przygotować posiłki dla osób z nietolerancjami pokarmowymi?
Kolejna ważna rzecz to parking, bo goście jakoś muszą dotrzeć na wesele.
Także wybór sali weselnej to jeden z pierwszych rzeczy, które narzeczeni powinni zorganizować, by potem już spokojnie przygotowywać się na ten ważny dzień. Polecamy: sklep z oświetleniem.